KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15597011
nr 1559 7011
Olof Arén
(1918-2003), Sverige
Oljemålning, Signerad, landskap. Olja på duk, 55x66 cm, yttermått inklusive ram: 79x92 cm
Olof Arén, svensk bildkonstnär född 1918, död 2003 .
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 19:52:41
26/8 11:17:19